رشته حقوق در ترکیه

رشته حقوق

قانون مجموعه قواعدی است که روابط بین افراد، سایر افراد و جوامع را تنظیم و تنظیم می کند.

رشته حقوق در ترکیه : هدف دانشکده حقوق جذب افراد واجد شرایطی است که از خط قوانین و اخلاق تجاری در قانون اساسی خارج نشوند و بتوانند نظم را بین افراد و جامعه برقرار کنند و بتوانند در بخش حقوقی مشارکت و منتفع شوند.

این یکی از صلاحیت‌های مورد تقاضا برای دانشجویانی است که قصد دارند دانشکده حقوق را انتخاب کنند تا به مفاهیم عدالت و حقوق علاقه‌مند باشند، مهارت‌های گفتاری بالایی داشته باشند و نظم و انضباط داشته باشند.

تحصیل در رشته حقوق چند سال طول می کشد؟

در گروه حقوق، دوره لیسانس 4 ساله داده می شود. برای اینکه دانشجویان فارغ التحصیل شوند، باید 240 حقوق ECTS را تکمیل کنند و شرایط فارغ التحصیلی دانشگاه خود را برآورده کنند. دانشجویانی که تحصیلات 4 ساله خود را به پایان رسانده اند یک سال کارآموزی دارند.

دروس گروه حقوق چیست؟

دانشجویان گروه حقوق در طول عمر تحصیلی 8 ترم خود با دروسی مواجه خواهند شد که در آنها اطلاعات دقیقی از مفاهیم عدالت و حقوق خواهند داشت.

برای دانشجویان آینده نگری که بخش حقوق را در لیست ترجیحی خود دارند:

قانون اساسی،
حقوق عمومی عمومی،
قانون مدنی،
قانون اساسی ترکیه،
قانون بین المللی،
حقوق اداری،
مقررات عمومی حقوق جزا،
قانون صلاحیت قانون اساسی،
مقررات عمومی قانون تعهدات،
قانون تجارت
آنها مسئول بسیاری از دوره ها به خصوص برای 4 سال خواهند بود. در صورت گذراندن این دوره ها با موفقیت، «دیپلم دانشکده حقوق» را اخذ می کنند. فارغ التحصیلان حقوق می توانند یکی از عناوین وکیل، دادستان، قاضی و بسیاری دیگر را داشته باشند.

فارغ التحصیل حقوق چه می کند؟

دانشجویان رشته حقوق پس از فارغ التحصیلی دارای عنوان وکالت می باشند، اما لازم است در امتحانات لازم برای انجام وظایف قضات و دادستان موفق شوند. فارغ التحصیلان می توانند وظایف بسیاری مانند قاضی قضایی، دادستان، ولسوال، حسابرس TCA، قاضی اداری و بسیاری دیگر را در زندگی حرفه ای خود داشته باشند. وظایف آنها بر اساس منطقه ای که به آن هدایت می شوند تعیین می شود.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان حقوق چیست؟

فارغ التحصیلان دانشکده حقوق می توانند در بسیاری از نقاط ایالت کار کنند، در صورت تمایل، می توانند دفاتر حقوقی خود را افتتاح کنند و خدمات وکالت یا مشاوره ارائه دهند.

برای دیدن آگهی های کاریابی در رشته حقوق به آدرس www.kariyer.net مراجعه کنید. همچنین برای دریافت مشاوره برای تحصیل رشته حقوق در دانشگاه های ترکیه در مقطع لیسانس بر روی لینک کلیک کنید و یا از پایین صفحه به پشتیبان یوستانبول در واتساپ پیام ارسال کنید.

جدیدترین کتابها

keyboard_arrow_up