تحصیل رشته موسیقی در ترکیه

تحصیل رشته موسیقی در ترکیه چگونه است؟

موسیقی زمینه ای از تمرین است که در آن مربیان برای مشاغلی به عنوان معلمان موسیقی ابتدایی یا متوسطه، مدیران مدرسه یا هنرستان موسیقی آموزش می بینند. علاوه بر این، آموزش موسیقی یک حوزه تحقیقاتی است که در آن دانشگاهیان در مورد روش‌های آموزش و یادگیری موسیقی تحقیقات اصلی انجام می‌دهند.

آموزش موسیقی همه زمینه های یادگیری را در بر می گیرد، از جمله حوزه روانی حرکتی (توسعه مهارت ها)، حوزه شناختی (کسب دانش) و به ویژه حوزه عاطفی (تمایل دانش آموز به دریافت، درونی کردن و به اشتراک گذاشتن آن چیزی). قدردانی و حساسیت موسیقی).

بخش موسیقی مزایای زیادی برای مدیریت و استفاده کارآمد از صدای افراد فراهم می کند. علاوه بر این، درک صداهای شنیده شده و تکمیل آنها را با کمک سازها نیز آموزش می دهد.

دوره آموزش رشته موسیقی چند سال است؟

موسیقی یک گروه آموزشی 4 ساله در مقطع کارشناسی است که در دانشگاه های حوزه هنرهای زیبا تدریس می شود. این دپارتمان بر اساس آزمون استعدادیابی ویژه افراد را می پذیرد.

هر دانشگاه با نزدیک شدن به مراحل پذیرش دانشجو یک آزمون استعداد نزدیک به دوره ترجیحی انجام می دهد و در نتیجه مصاحبه دانشجو می پذیرد.

درس های رشته موسیقی در دانشگاه های ترکیه چیست؟

دانشجویان کاندیدایی که می خواهند در گروه موسیقی دانشجو شوند و مصاحبه ها را با موفقیت پشت سر بگذارند :

  • شرایط موسیقی،
  • گروه کر،
  • معنا و نشانه شناسی،
  • تاریخ موسیقی مدرن،
  • فرم و تجزیه و تحلیل،
  • تکنیک های افزایش حجم،
  • فلسفه،
  • منطق

آنها مسئول بسیاری از دوره های مشابه در طول تحصیلات 8 ترم خود خواهند بود. دانشجویانی که تمامی این دوره های عملی و تئوری را با موفقیت به پایان برسانند، حق دریافت «لیسانس موسیقی» را دارند.

فارغ التحصیلان موسیقی چه می کنند؟

نوازندگانی که از دپارتمان موسیقی فارغ التحصیل می شوند، می توانند مطابق با تحصیلاتی که دریافت کرده اند، آثار هنری خلق کنند یا با آموزش هنرجویان کنجکاو به موسیقی، به هنر خدمت کنند.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیل رشته موسیقی در ترکیه چیست؟

گزینه های شغلی زیادی برای فارغ التحصیلان موسیقی وجود دارد، حتی اگر آنها کاملاً موسیقی محور باشند. به طور کلی، فارغ التحصیلان ممکن است بخواهند حرفه هنری شخصی خود را دنبال کنند، یا ممکن است انتخاب کنند که شغل تدریس موسیقی یا مشاغل آکادمیک را همراه با شکل گیری آموزشی، و همچنین مدرس هنرستان ها دنبال کنند. از سوی دیگر، فارغ التحصیلان می توانند در گروه های کر دولتی که در سبک های مختلف تشکیل شده اند، یا در ارکسترهای دولتی، اپرا یا اجراهای باله شرکت کنند.

همچنین برای دریافت مشاوره برای تحصیل رشته موسیقی در دانشگاه های ترکیه در مقطع لیسانس بر روی لینک کلیک کنید و یا از پایین صفحه به پشتیبان یوستانبول در واتساپ پیام ارسال کنید.

جدیدترین کتابها

keyboard_arrow_up